Artikelnummer: 334508
Tebo Byggtillbehör kaplåda bihui w50
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 334508 |
| Längd | 380 mm |
| Bredd | 570 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 4.5 kg |
| Slag per minut | 1 |
| Slaglängd | 4,5 |
| Kapacitet: aluminium | 1 |
| Pendlar | st |
| Max gervinkel | 6970431877721 |