Artikelnummer: ESA120.96
Tebo Kakellist ESA borstad koppar 12 mm
Kakellist i lackad aluminium med L-profil. Kan användas som hörnlist, dekorlist eller avslutningslist.
Levereras med skyddsfilm.
| Artikelnummer | ESA120.96 |
| Vikt | 0.26 kg |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 3 mm |
| Djup | 12 mm |
| Längd | 2500 mm |
| Färg | Borstad koppar |
| Yta | Anodiserad |
| Sundahus | Ja |
Kollektion "Tebo Kakellist"
008030678
Tebo Kakellist ESA blank koppar 10 mm
008030679
Tebo Kakellist ESA borstad koppar 10 mm
006960634
Tebo Kakellist ESA matt svart 10 mm
008030681
Tebo Kakellist ESA blank koppar 12 mm
006960636
Tebo Kakellist ESA matt svart 12 mm
008843025
Tebo Kakellist ESA Kastanj 10 mm
008526942
Tebo Kakellist L aluminium matt svart 10 mm
008843029
Tebo Kakellist ESA Kastanj 12 mm
007780729
Tebo Kakellist ESA Bathsten 12 mm
009061575
Tebo Kakellist ESA Brons 10 mm
009061578
Tebo Kakellist ESA Brons 12 mm
007780724
Tebo Kakellist ESA Granit 10 mm
007780728
Tebo Kakellist ESA Granit 12 mm
007780727
Tebo Kakellist ESA Mörk granit 10 mm
007780731
Tebo Kakellist ESA Mörk granit 12 mm
007780726
Tebo Kakellist ESA Sandsten 10 mm
007780730
Tebo Kakellist ESA Sandsten 12 mm
006121858
Tebo Kakellist ESA svart 10 mm
ESP.080.01
Tebo Kakellist ESP vit 8 mm