Artikelnummer: 710577
Kährs kährs repair kit
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 710577 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0.5 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,46 |
| Antal/pkt | 5 |
| Enhet | st |
| Byggvarubedömd | Nej |
| Sunda Hus | Nej |
| Basta | Ja |
| Eankod | 7393969236263 |