Artikelnummer: 710183
Kährs Combifoam 2 Mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 710183 |
| Längd | 50000 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 0.02 kg |
| Volym | 50m² |
| Vikt | 0,99 |
| Antal/pkt | 12 |
| Enhet | rle |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Sunda Hus | Ja |
| Basta | Ja |
| Eankod | 7393969236485 |