Artikelnummer: 710383
Kährs Combifoam 2 Mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 710383 |
| Längd | 15000 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 0.22 kg |
| Volym | 15m² |
| Vikt | 3,3 |
| Antal/pkt | 24 |
| Enhet | rle |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Sunda Hus | Ja |
| Basta | Ja |
| Eankod | 7393969236492 |