Artikelnummer: 1120822
Tebo Byggtillbehör handdammborste borstblandning trärygg
Trärygg. Borst av borstblandning. Mjuk borst lämplig för sopning av fin smuts på släta, torra och våta ytor.
| Artikelnummer | 1120822 |
| Längd | 80 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Vikt | 0.19 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,176 |
| Antal/pkt | 10 |
| Enhet | st |
| Borsthöjd | 65 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Längd | 350 mm |
| Eankod | 7392460102312 |