GOLVGROSSISTEN I STOCKHOLM

Golvgrossisten är vår lokala grossist verksam i Stockholm med omnejd som är en sammanslagning av Ardbo och Golvproffsbutiken med en ny adress på Västberga i nya lokaler.

Som en del av SGD kan du alltid förvänta dig stora lager för en snabb hantering och smidiga leveranser, en hög kunskapsnivå och serviceinriktad personal.

Kontakta oss

Leveransadress

Lerkroksvägen 9-11
126 79 Hägersten
Växel 08-122 107 00

Regionschef

Håkan Ferm
076- 127 70 88
hakan.ferm@sgd.se

Driftschef

Nico Signorelli
070- 724 27 40
nico.signorelli@sgd.se

Butikschef

Tony Lind
073- 444 36 69
tony.lind@sgd.se

Utesäljare

Joacim Coll
073- 030 53 18
Joacim.coll@sgd.se

Innesäljare

Stefan Nordberg
08-122 10 07
stefan.nordberg@sgd.se

Innesäljare
Pierre Pettersson
070- 935 10 51
pierre.pettersson@sgd.se

Ekonomi

ekonomi@sgd.se