GOLVGROSSISTEN I FALUN

Golvgrossisten är vår lokala grossist verksam i Falun med omnejd.

Som en del av SGD kan du alltid förvänta dig stora lager för en snabb hantering och smidiga leveranser, en hög kunskapsnivå och serviceinriktad personal.

Kontakta oss

Leveransadress

Källviksvägen 8
791 52 FALUN

Platschef

Jonas Lidholm

jonas.lidholm@golvgrossisten.se

070-5395754

Säljare

Peter Gauffin
peter@golvgrossisten.se
070-4160054

Kurth Mattsson
kurth@golvgrossisten.se
070-8691575

Johan Ejelöv
johan@golvgrossisten.se
070-5200632

Inne sälj

Henrik Örtenhag
henrik@golvgrossisten.se
023-793660

Niklas Johansson
niklas.johansson@golvgrossisten.se
023-793660

Ekonomi

Maria Adolfsson
maria.adolfsson@sgd.se
090-181886

För mer information vänligen besök vår lokala hemsida på http://www.golvgrossisten.se/