Artikelnummer: 201720
Tebo Byggtillbehör golvbrunnssil tile in slim 200
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 201720 |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 205 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Vikt | 0.68 kg |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,68 |
| Färg | 5 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7391142017203 |
| Spänning | Borstat stål |
| Spänning LXT | Rostfritt stål AISI 304 |