Artikelnummer: 201610
Tebo Byggtillbehör golvbrunnssil tile in 316
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 201610 |
| Längd | 25 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Vikt | 0.29 kg |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,37 |
| Färg | 5 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7391142016107 |
| Spänning | Borstat stål |
| Spänning LXT | Syrafast stål AISI 316 |
| Batterityp | Ja |