Artikelnummer: OX-T448102
AAP Group golvbrunnsil standard blank utan urtag 20x20 cm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | OX-T448102 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0.1 kg |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,6 |
| Färg | 24 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 9341231040948 |
| Spänning LXT | Rostfritt Stål |