Fredbergs logo

FREDBERGS I SKÖVDE

Fredbergs är vår lokala grossist verksam i Skövde län med omnejd.

Som en del av SGD kan du alltid förvänta dig stora lager för en snabb hantering och smidiga leveranser, en hög kunskapsnivå och serviceinriktad personal.

Kontakta oss

Leveransadress

Vipans Gränd 5
541 31 SKÖVDE

Platschef

Lars Berglund
0500-27 27 92
lars@fredbergsgg.se

Innesälj

David Sjöman
0500-27 27 91
david@fredbergsgg.se

Utesälj

Johan Heidenvall
0500-27 27 97
072-589 16 50
johan@fredbergsgg.se

Administration/ Innesälj

Leif Andersson
0500-27 27 94
leif@fredbergsgg.se

Innesälj/ Lageransvarig

Dennis Iivonen
0500-27 27 96
dennis@fredbergsgg.se

Turbilschaufför / Lager

Jonas Areflykt
070-605 69 92
0500-27 27 99

PEO Andersson
070-611 42 01
0500-79 27 81

Lager

Karl Berglund
0500-27 27 95

Simon Andersson
0500-79 27 80

Ekonomi

ekonomi@fredbergsgg.se