Artikelnummer: 620060
Orkla House Care förlängningsskaft elite 2-del 44-61 cm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 620060 |
| Längd | 40 mm |
| Bredd | 44 mm |
| Höjd | 448 mm |
| Vikt | 0.25 kg |
| Färg | Grå/ Svart |
| Material | Aluminium |
| Antal | 1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7311490037326 |