Artikelnummer: 620061
Orkla House Care förlängningsskaft elite 2-del 75-118 cm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 620061 |
| Längd | 40 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 0.37 kg |
| Färg | Grå/ Svart |
| Material | Aluminium |
| Antal | 1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7311490037333 |