Artikelnummer: 620062
Orkla House Care förlängningsskaft elite 2-del115-197 cm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 620062 |
| Längd | 40 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 1150 mm |
| Vikt | 0.59 kg |
| Färg | Grå/ Svart |
| Material | Aluminium |
| Antal | 1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7311490037340 |