Artikelnummer: 7012500
Duri förhöjare ek 1000x30x25 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 7012500 |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 0.5 kg |
| Typ av list | Tröskel |
| Färg | Ek |
| Material | Ek |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,5 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391719701252 |