Artikelnummer: 127992
Forbo Eternal Concrete 2,0mm 13032
Kollektionen Eternal Material vinylgolv erbjuder ett modernt urval av texturer som hämtar inspiration från populära golvmaterial som sten, metall och marmor. Den innehåller både klassiska strukturer och nya variationer.
| Artikelnummer | 127992 |
| Längd | 25000 mm |
| Bredd | 2000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 2.79 kg |
| Material | Vinylgolv |
| Eankod | 8711514140732 |
| Färg | Grå |
| Slitageklass hemmiljö | 23 |
| Slitageklass offentlig miljö | 34 |
| Slitageklass industrimiljö | 43 |
| Brandklass | Bfl-S1 |