Artikelnummer: 201942
Tebo Byggtillbehör duschhylla, Stockholm Borstad
Elegant duschhylla av borstat rostfritt stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast.
Mått: 268,5 x 118 x 50 mm
| Artikelnummer | 201942 |
| Längd | 15 mm |
| Bredd | 275 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 0.28 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,288 |
| Antal/pkt | 5 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391142019429 |
| Färg | Borstat stål |
| Material | Rostfritt stål AISI 304 |
| Byggvarubedömd | Ja |