Artikelnummer: 201946
Tebo Byggtillbehör duschhylla hörn sthlm black
Elegant matt svart pulverlackerad duschhylla av rostfritt stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast.
Mått: 268,5 x 118 x 50 mm
| Artikelnummer | 201946 |
| Längd | 15 mm |
| Bredd | 275 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 0.28 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,288 |
| Antal/pkt | 5 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391142019467 |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt stål AISI 304 |