Artikelnummer: 201941
Tebo Byggtillbehör duschhylla, New york Gold
Elegant blank guld pulverlackerad duschhylla av rostfritt stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,5 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon.
Mått: 268 x 118 x 50 mm
| Artikelnummer | 201941 |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 275 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Vikt | 0.21 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,21 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391142019412 |
| Färg | Guld |
| Material | Rostfritt stål AISI 304 |