Artikelnummer: 201435
Tebo Byggtillbehör Duschhylla, New York Mörk Granit
Stilren pulverlackerad duschhylla med STONE-finish i färgen Mörk Granit. Tillverkad av rostfritt stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,5 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon.
Mått: 268 x 118 x 50 mm
| Artikelnummer | 201435 |
| Längd | 118 mm |
| Bredd | 268 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 0.21 kg |
| Färg | Mörk Granit |
| Godstjocklek | 1,5 mm |
| Yta | Pulverlackerad |
| Material | Rostfritt stål, AISI 304 |
| Antal | 1 st |