Artikelnummer: 201944
Tebo Byggtillbehör Duschhylla, Malmö Borstad
Elegant duschhylla av borstat rostfritt stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast.
Mått: 268,5 x 118 x 50 mm
| Artikelnummer | 201944 |
| Längd | 118 mm |
| Bredd | 268.5 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 0.28 kg |
| Färg | Borstat stål |
| Godstjocklek | 1 mm |
| Material | Rostfritt stål, AISI 304 |
| Antal | 1 st |