Artikelnummer: 333992
Tebo Byggtillbehör diamantborrsats granito dry l
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 333992 |
| Längd | 115 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Vikt | 0.84 kg |
| Slag per minut | 1 |
| Slaglängd | 2,65 |
| Kapacitet: aluminium | 5 |
| Pendlar | st |
| Max gervinkel | 7391142339923 |