Artikelnummer: 6889
KGC Verktyg diamantborr ø60mm, predator
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6889 |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Vikt | 0.25 kg |
| Nettovikt | Nej |
| Slag per minut | 1 |
| Slaglängd | 0,276 |
| Kapacitet: aluminium | 1 |
| Pendlar | st |
| Max gervinkel | 7392150068898 |