Artikelnummer: 6887
KGC Verktyg diamantborr ø20mm, predator
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6887 |
| Längd | 140 mm |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 0.08 kg |
| Nettovikt | Nej |
| Slag per minut | 1 |
| Slaglängd | 0,084 |
| Kapacitet: aluminium | 1 |
| Pendlar | st |
| Max gervinkel | 7392150068874 |