Artikelnummer: 201800
Tebo Byggtillbehör golvbrunnssil stockholm lux
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 201800 |
| Längd | 12 mm |
| Bredd | 205 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0.67 kg |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,79 |
| Färg | 5 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7025422018009 |
| Spänning | Borstat stål |
| Spänning LXT | Rostfritt stål AISI 304 |
| Batterityp | Ja |