Artikelnummer: 201830
Tebo Byggtillbehör golvbrunnssil köpenhamn lux
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 201830 |
| Längd | 12 mm |
| Bredd | 205 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0.76 kg |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,76 |
| Färg | 5 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7391142018309 |
| Spänning | Borstat stål |
| Spänning LXT | Rostfritt stål AISI 304 |
| Batterityp | Ja |