Artikelnummer: 6694
KGC Verktyg designsil kgc no iv 200x200x5,7mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6694 |
| Längd | 233 mm |
| Bredd | 203 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 0.57 kg |
| Antal/förp | Ja |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,576 |
| Färg | 1 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7392150066948 |