Artikelnummer: 6693
KGC Verktyg designsil kgc no iii 200x200x5,7mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6693 |
| Längd | 210 mm |
| Bredd | 232 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Vikt | 0.5 kg |
| Antal/förp | Ja |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,544 |
| Färg | 1 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7392150066931 |