Artikelnummer: 6691
KGC Verktyg designsil kgc no i 200x200x5,7mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6691 |
| Längd | 230 mm |
| Bredd | 203 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Vikt | 0.52 kg |
| Antal/förp | Ja |
| Material | 1 |
| Bredd | 0,558 |
| Färg | 1 |
| Storlek | st |
| Arbetsbredd | 7392150066917 |