Artikelnummer: 200470
Tebo Byggtillbehör blandare tebo 80 mm chuck
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 200470 |
| Längd | 80 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0.35 kg |
| Spänning | 1 |
| Batterityp | 0,35 |
| Kolborstfri motor | 12 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7391142004708 |