Artikelnummer: 5971
KGC Verktyg blandare ø80x500mm, kgc
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 5971 |
| Längd | 520 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0.35 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 0,356 |
| Kolborstfri motor | 6 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150059711 |