Artikelnummer: 6028
KGC Verktyg blandare ø160x750mm, turbo m14
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6028 |
| Längd | 780 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 1.6 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 1,528 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150060281 |