Artikelnummer: 6039
KGC Verktyg blandare ø160x750mm, tjalle-tvärvisp m14
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6039 |
| Längd | 775 mm |
| Bredd | 165 mm |
| Höjd | 165 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 1,202 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150060397 |