Artikelnummer: 6036
KGC Verktyg blandare ø160x600, pro special m14
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6036 |
| Längd | 625 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 1.38 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 1,388 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150060366 |