Artikelnummer: 6026
KGC Verktyg blandare ø120x750mm, pro special m14
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6026 |
| Längd | 770 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Vikt | 1.44 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 1,446 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150060267 |