Artikelnummer: 6021
KGC Verktyg blandare ø120x600mm, ultra m14
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6021 |
| Längd | 624 mm |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 1.09 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 1,094 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150060212 |