Artikelnummer: 5742
KGC Verktyg blandare ø120x600mm, ultra
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 5742 |
| Längd | 623 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 116 mm |
| Vikt | 0.76 kg |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | Nej |
| Batterityp | 0,764 |
| Kolborstfri motor | 1 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 7392150057427 |