Artikelnummer: 420140
Tebo Byggtillbehör mixer collomix wk 140 hf
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 420140 |
| Längd | 590 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Vikt | 1.32 kg |
| Spänning | 1 |
| Batterityp | 1,32 |
| Kolborstfri motor | 2 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 4011024401137 |