Artikelnummer: 421155
Tebo Byggtillbehör mixer collomix dlx 152 hf
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 421155 |
| Längd | 580 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 1.58 kg |
| Spänning | 1 |
| Batterityp | 1,581 |
| Kolborstfri motor | 2 |
| Optimal borr Ø: betong | st |
| Kapacitet: betong | 4011024409836 |