Artikelnummer: 62802
Duri varmluftsvets leister triac st
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62802 |
| Längd | 140 mm |
| Bredd | 540 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Driftspänning | 230 V |
| Effekt | 2200 W |
| Eankod | 7391719510878 |